SEZNAM A POPIS KURZŮ PRO  ŠKOLNÍ ROK 2012 - 2013

(NABÍDKA KURZŮ PRO ŠKOLNÍ ROK 2013 - 2014 BUDE AKTUALIZOVÁNA DO 16. 9. 2013

KURZY BUDOU ZAHÁJENY V PRVNÍM CELÉM ŘÍJNOVÉM TÝDNU)

KLUB S ANGLIČTINOU PRO DĚTI:

KDY: ve středu v 15:00 - 16:00
POPIS KURZU: Klub je určen pro děti ve věku 6 - 12 let, které se chtějí učit anglicky nebo zlepšovat v angličtině. Každé setkání má čtyři části po 15 minutách: hudební (zpíváme jednoduché a zábavné anglické písně, které pomáhají rozšířit slovní zásobu), biblickou (každý týden lektor vypráví nový příběh z Bible), vyučovací (učíme se nová slova a fráze v tématických blocích, jako např. barvy, čísla, jídlo, koníčky, oblíbené a neoblíbené věci, rodinu, pocity a spoustu dalších) a zábavnou (hrajeme různé hry, které pomáhají lépe si zapamatovat, co jsme se naučili). Přestože se každé hodiny účastní také český pomocník, budeme se letos snažit na děti mluvit téměř výhradně anglicky.

 

ZAČÁTEČNÍCI:

KDY: úterý v 18:30
POPIS KURZU: Kurz je určen pro každého, kdo se chce naučit anglicky a nemá téměř žádnou předchozí zkušenost s angličtinou, nebo si chce osvěžit již zapomenuté základní znalosti angličtiny. Na setkáních se budeme učit základy angličtiny, kterou lze uplatnit v běžném každodenním životě. Témata, která budeme probírat jsou např. představování se, jídlo, nakupování, zeměpisné info a mnoho dalších.

 

POKROČILÍ:

KDY: ve středu v 17:30
POPIS KURZU: Kurz pro každého, kdo si chce prohloubit své základní znalosti angličtiny. Hlavní náplní kurzu bude studování anglické gramatiky. Budeme se zaměřovat na spoustu různých časů, ale také na tvoření vět a další potřebné aspekty gramatiky. Po tomto kurzu nabízíme zdarma studium Bible v angličtině pro všechny případné zájemce.

 

KONVERZACE

KDY: v pondělí pro mládež (studenty) v 17:00 a pro dospělé v 19:00
POPIS KURZU: Pokud mluvíte anglickya chcete si zlepšit své znalosti popřípadě udržet svou aktivní angličtinu, pak je tento kurz určen pro vás. Budeme společně číst články nebo knihu, překládat texty do češtiny, diskutovat o tom, co jsme četli, ale také povedeme diskuze na tradiční témata, jako např. svátky, volný čas, záliby, zaměstnání, víra a náboženství. Pro zájemce připravujeme také studium Bible v angličtině, které je zcela zdarma a bude nejspíš probíhat po skončení konverzace.